Geef Ajax zijn gezicht terug opent actie-week: ‘Jaakke en Fontein eruit!’

Het campagneteam ‘Geef Ajax z’n gezicht terug!’ is terug van weggeweest! Twee jaar gelden hebben wij campagne gevoerd voor terugkeer van het klassieke Ajax-logo. Na een geweldige campagne te hebben gevoerd met heel veel media-aandacht hebben we helaas niet het gewenste resultaat mogen bereiken. Maar op enig moment zal dit zeker weer een vervolg krijgen.In de nieuwe campagne staat niet het klassieke Ajax-logo centraal, maar het falen van voorzitter John Jaakke en algemeen directeur Maarten Fontein. Beide heren hebben met hun beleid onze club naar een Ajax-onwaardig niveau gebracht. De heren hebben onze club ‘onzichtbaar’ gemaakt. Daarom: ‘Geef Ajax z’n gezicht terug!’

Wij hebben als supporters meer invloed dan we denken. Maar dan zullen we wel de handen inéén moeten slaan. Dinsdagavond vindt er een bijzondere ledenraadvergadering plaats. Zoals jullie weten kan de ledenraad de toekomst van de voorzitter van Ajax bepalen. Daarom moeten wij als supporters ons NU laten horen!

Aankomende week hebben wij uitgeroepen tot actieweek.

We houden jullie op de hoogte!

Het campagneteam ‘Geef Ajax z’n gezicht terug!’

Related posts