Jong Ajax blijft tegen FC Emmen steken op 1-1

De_Toekomst

Jong Ajax nam het op tegen FC Emmen maar de ploegen bleven qua score in evenwicht. Een flinke blunder van keeper Onana zorgde ervoor dat Emmen de 0-1 kon binnentikken. Peter Bosz die de beloften kwam bekijken had gelukkig voor Onana al eerder foutjes tijdens wedstrijden gezien maar helemaal lekker voelde het voor de doelman niet.

App-gebruikers bekijk de blunder via deze link op onze website www.AjaxFanzone.NL

In de 27e minuut wist Robert Muric de gelijkmaker te maken, in een wedstrijd waarin Davinson Sanchez een prima debuut maakte. De tweede helft was minder aantrekkelijk dan de eerste omdat de minder ervaren thuisploeg niet meer de kracht had om FC Emmen, die de 1-1 stand wel best vond, onder druk te zetten.

Jong Ajax: Onana; Zeefuik, Sanchez, De Ligt, Sanniez; De Jong, Van de Beek, Nouri; Muric, Zivkovic, Cerny (71′ El Idrissi)

Related posts