There are no ads, please add some


‘Schalke 04 gaat voor Traoré’

Volgens de Duitse krant Bild heeft Schalke 04 zijn zinnen gezet op Bertrand Traoré. De aanvaller werd het afgelopen seizoen door Ajax gehuurd van Chelsea. Het is vooralsnog onduidelijk wat de Engelse club met de aanvaller wil. Traoré zelf gaf afgelopen week aan in de voorbereiding het liefst voor zijn kans bij Chelsea te gaan. Waarschijnlijk wordt pas aan het einde van die voorbereiding besloten waar de toekomst van de aanvaller ligt.


Gerelateerde posts

33 reacties

 1. stylo1984

  Als ie verhuurt word miss een optie, kopen denk ik niet… ga der vanuit dat traore daar niet heen zou willen

  1. Amoebe

   Klopt heb mezelf ook meer lopen ergeren aan hem dan welke speler ook.

   Daar kunnen 3 eufacup 2 wedstrijden niet tegenop.

   1. Mooi

    Maar hij is nu wel heel erg goed en hij kan enkel maar beter worden .Als ik Ajax was zou ik overwegen om hem te houden ,ik vindt het een mooie voetballer

    1. Amoebe

     Hij past naar mijn mening niet in het gespeelde systeem….zeker niet als buitenspeler.

 2. Emilio4Ajax

  Meen dat ik ergens gelezen heb dat Ajax allang een deal met Huntelaar zou hebben over een terugkeer…🍻😎

 3. AFCAZone

  Dag dag Traore, We gaan je allemaal heel erg missen. Bedankt dat je eerst ons teampie verklote, Als je nou is raak schiet inplaats van 100x mis, waren we nu kampioen. Doei Traore

  1. ritchy

   dus dat wij het kampioenschap zijn misgelopen is de schuld van traore volgens mij is de gehele selectie schuldig en niet 1 speler het is en blijft een teamsport

   1. AFCAZone

    Troare kon we meer scoren, Dit onderwerp gaat toevallig over Traore, En ik noem een reden waarom ik hem weg wil, Snap je mischien niet? Waarom staat Traore okal weer in het veld? Oowja dikke matties met Bosz

    1. ritchy

     ik snap het wel toch is hij niet de enige maar zoals ik al eerder schreef de gehele selectie wat was er gebeurt als traore de winnende goal had gemaakt dan had jij heel hard lopen juichen

    2. KBouter

     Als Veltman beter had verdedigd hadden we nooit puntverlies geleden.

     Man man wat een stom gelul van je.

 4. Dagrump

  Veel succes met je verdere loopbaan. Het ga je goed! Hoop voor je dat je daar beter presteert anders zie ik het somber in voor hem !

 5. Jimmy1971

  Zo’n speler krijg je dus altijd (van Chelsea ) op het laatste moment , daar heb je dus voorlopig niets aan .. !

 6. KBouter

  Succes gewenst Traore. Je hebt in ieder geval je stinkende best gedaan, ook al oogde het soms anders. Laat de negatieve gasten hier maar lullen, op de juiste positie was je een versterking voor ons team. Het ga je goed.

  1. AjaxKat

   Jazeker, hij is echt belangrijk geweest aan het slot van het seizoen. Vanaf Feyenoord thuis was hij best goed. Ajax leefde dankzij hem toen op zonder Dolberg. En in de finale werkte hij best hard. Kon menig andere Ajacied wel van leren.
   Ik wens hem wel een mooie transfer toe.

   1. afcadeluxe

    je zegt het,vanaf 010 thuis,in het begin van het seizoen dreef hij mij tot wanhoop maar wens hem veel succes

   2. AFCAZone

    Wens ik hem ook, Ajax Kat, Maar.. Kluivert kan ook wat Troare kan, Dus waarom Troare steeds erin?

  2. AFCAZone

   Vind ik ook dat hij ze best deed, Maar zag liever een kluivert. Troare is alleen het lievelingetje van Bosz, Mensen gooien wel haat op Veltman wat pas onterecht is, Hij staat altijd op de juiste plek op de juiste moment

 7. a.p.

  de laatste wedstrijd was hij goed, maar de………wedstrijden…….be…br

 8. Iamsterdam2015

  Tja Traoré….. wel wat goeds gedaan maar ook een hoop slecht gedaan…..
  hopen inderdaad dat Kluivert nu vrij baan krijgt al denk ik dat PB k(j)ennende hij wel weer een aanvaller ergens gaat huren cq kopen……

 9. Gert Ajax

  Denk dat peter gaat proberen traore te behouden het zijn billenmaatjes dat zei el ghazi ook toen die boos was.
  Meer slecht dan goed maar hij kan echt wel voetballen.
  Ajax zou zijn plafond zijn en hier zou hij zich verder kunnen ontwikkelen bij chelsea is het klaar.
  We wachten af waar hij heen gaat ik gun hem het beste

 10. Charlie2011

  Yo guys leuke van traore is er wel vanaf. Hoop echt dat ajax ons tegenoet komt met een speler die elke week ala k🖕🏾uijt ajax aanjaagt eentje die veel liefde voor ajax heeft. Ik denk dat huntelaar dat wel inzich heeft en dolberg beseft nu ook wel dat hij nog 2 seizoenen bij ajax moet gaan knallen om echt te kunnen slagen bij ajax

 11. Bigboss

  Ook ik ergerde me maar hij kan wel een actie maken en ervoor bij. Je zag ook het verschil met hem in de finale of dolberg terwijl ik Dolberg beter vind. Je moet wel de bsl krijgen. Younes kreeg hem ook niet helaas. Ik hou hem er graag bij dan maar ergeren en toch die twee a drie acties koesteren ler wedstrijd die een ander helemaal niet heeft

 12. AjaxJay070

  Huntelaar komt niet als stand in voor dolberg denk of weten jullie meer?

Reageren is niet mogelijk.